ENG PL
Ewa Strzyżewska

#lifeexperience

#experiencelife

Wierzę w nas, ludzi.
W nasze umiejętności radzenia sobie.
Jesteśmy w stanie osiągnąć więcej niż sobie zwykle wyobrażamy.
Ewa Strzyżewska

Communication Catalyst, Life&Language Coach, NLP Master, PM.

Przez ponad 20 lat pracuję nad rozwijaniem kompetencji komunikacyjnej zarówno w świecie biznesu jak i mniej formalnym środowisku ponieważ wierzę w dopasowanie do specyficznych potrzeb osób, z którymi pracuję.

Budując na posiadanym przeze mnie doświadczeniu komunikacji dwujęzycznej, moje zainteresowania zawsze skupiały się na jakości przemawianiu publicznym. Szkolę oraz pracuję jako coach z tymi, którzy wiedza, iż przemawianie to część naturalnej potrzeby, jest konieczne by skutecznie porozumiewać się z innymi. A to nigdy nie ogranicza się do dużej widowni czy sceny. Jesteś w świetle jupiterów zawsze, kiedy rozmawiasz ze swoim zespołem, z szefem czy szefową, kiedy pitchujesz czy bierzesz udział w międzynarodowej telekonferencji. I wiesz co? To jak przemawiasz jest ok, ważne by wiedzieć jak to robisz.

Lata współpracy na wielu poziomach z firmami międzynarodowymi, w środowisku UE, czy też rozmaitymi partnerami biznesowymi dały mi wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu katalizowanie komunikacji w języku angielskim to również działania PR czy też budowanie relacji międzynarodowych. Pracowałam jako prezenter tv, przez lata jako tłumacz konferencyjny, tworzyłam i prowadziłam działania typu VIP Hospitality czy też dzieliłam się swoim know-how z organizatorami wszelakich eventów międzynarodowych.

Tak powstała moja firma You&Me.

Pamiętaj: #experiencelife

Oferta

Porozmawiajmy! Niech Twój komunikat idzie w świat! Specjalna okazja? Konferencja? Przemowa? Może zagraniczni Goście? A Ty potrzebujesz przygotować konkretne dane, materiały, prezentację… Komunikacja w języku angielskim to już nie problem. Moje zadanie to w pierwszej kolejności sprawdzenie, na jakim etapie Jesteś, jaki masz styl, jakie są Twoje cele, krótko - i długoterminowe. Na tej podstawie dopasuję zakres tego, nad czym będziemy pracować oraz sposób pracy w zależności do Twoich możliwości i potrzeb. Moje wiedza i umiejętności pozwalają na pełne dopasowanie działań - niezależnie czy mówimy o lingwistycznych czy osobistych aspektach komunikacji.

  Możemy pracować na przykład w taki sposób:
 • English Language Practice: to regularne, dopasowane do Ciebie spotkania, oparte o założenie komfortowej integralności komunikacji
 • English Language Prep - to szyte na miarę, dyktowane Twoim konkretnym zadaniem spotkania w stylu projektowym
 • Foreign Language Coaching - gdy brak czasu a chcesz zrealizować dwie potrzeby! Life coaching po angielsku to dla tych, którzy cenią sobie wielowymiarowy rozwój osobisty

Niedawno Google opublikował wyniki swoich badań dotyczących skuteczności zespołów (link) podając, iż to te, których członkowie czuli się bezpiecznie są tymi najwydajniejszymi. Może warto wspomóc zespoły w ich pracy, także te online? Budowanie samoświadomości czy wzmacnianie poczucia własnej wartości to wspaniałe narzędzia pogłębiania jakości skuteczności zespołów. Wierzę, iż każda grupa, uzbrojona w zestaw odpowiednich umiejętności to większa przyjemność i elastyczność w pracy. Kiedy czujemy się pewni siebie stajemy się bardziej wiarygodni i przyjaźni dla innych. I dla samych siebie

A przemawiani publiczne, niezależnie od swojej postaci czy zakresu? Czy pitchujesz prezentując swój start-up? Czy też jakikolwiek inny projekt? Twoja unikalna wartość to przygotowanie odpowiednich narzędzi językowych a zarazem praca nad poczuciem pewności siebie. Widzisz, inni dostrzegą w Tobie dokładnie to co Ty widzisz.

  Moje ulubione warsztaty to: favourite workshops are:
 • Public Speaking - Przemawianie po angielsku, bądź też nie…
 • Pitching in English - krótko i na temat
 • Online Multinational Communication - język i różnice kulturowe w działaniu
 • Self-awareness as the key to trustworthy communication - pokaż kim Jesteś, przede wszystkim sobie

Każde z nich mogę dopasować do środowiska, biznesu, zespołu czy grupy odbiorców.

Od prawie 20 lat pracuję także jako communication and vip hospitality catalyst. Tłumaczę, przygotowuję wydarzenia, wspieram działania PR. I to zawsze płynna, dopasowana i pełna komunikacja stanowi widoczną różnicę. Kiedy towarzyszę Gościom, to zapewnienie komfortu oraz logistyki pozostaje punktem wyjścia. Natomiast przy działaniach PR to przede wszystkim skupienie uwagi na Twojej firmie oraz jej odbiorze podczas danego wydarzenia. A tłumaczenia konferencyjne pozostają podstawą w każdym wymiarze międzynarodowej współpracy. You&Me to skuteczność oraz efekty za każdym razem odpowiednio zbudowane by spełniać potrzeby Klientów. Zatem, to Twój wybór, w jakim zakresie mogę służyć pomocą:

 • VIP Hospitality
 • Działania PR
 • Tłumaczenia konferencyjne

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontaktewa@strzyzewska.com
+48 501 107 647